Porcelán Dísz Aukció 2022

Porcelán Dísz Aukció 2022. Az aukció tárgya a képeken látható 29 cm hosszú és 15 cm magas porcelán dísz, sötétbarna színű fekvő kutya galyatető felirattal. 5 000 ft eladó a képen látható kutya porcelán dísz.

MESESZÉP MADARAS MOTÍVUMOKKAL LIMITÁLT PORCELÁN DÍSZ TÁNYÉR SZETT X
MESESZÉP MADARAS MOTÍVUMOKKAL LIMITÁLT PORCELÁN DÍSZ TÁNYÉR SZETT X from www.vatera.hu

Egy érdekes fa talpazatú díszes réz bútor vagy ajtó dísz , itt ott elszíneződött feéllet tisztítatlan állapotában , 8, 8×8, 8x6centiméter mérettel , egy. Ha valami nem egyértelmű a termékkel kapcsolatban szívesen fogadom a. Ha valami nem egyértelmű a termékkel.

Egy Érdekes Fa Talpazatú Díszes Réz Bútor Vagy Ajtó Dísz , Itt Ott Elszíneződött Feéllet Tisztítatlan Állapotában , 8, 8X8, 8X6Centiméter Mérettel , Egy.

3 500 ft nagyon szép rózsás kosarat kínálok eladásra, sajnos a kosár egyik füle hiányzik. Porcelán tálca, fonott szegéllyel 20. 5 290 ft 0 megjegyzés:

5 000 Ft Az Aukció Vége:

Angol fehér porcelán gyűszű dísz játszó cica új ! Ha valami nem egyértelmű a termékkel. Filatélia, numizmatika, képeslap, könyv, festmény, grafika, papírrégiség | 3db gyöngyház festésű porcelán asztali dísz.

Darabanth | Fair Partner 415.

5 000 ft eladó a képen látható kutya porcelán dísz. 1 ft magassága 4 cm, átmérője 5 cm. Századi 23 x12 cm ovális, 4.5 cm magas virágos díszítéssel.

9 000 Ft Az Aukció Vége:.

Nincs rajta hiba jelenlegi ára: Az alábbi pár sor kérlek olvasd el. 800 ft porcelán oroszlán figura a képen látható állapotban, jelzés/szignó nélkül 12 cm magas nézd meg a többi termékemet.

Karácsonyfadísz Fenyődísz Karácsonyfa Dísz Jelenlegi Ára:

80943 db hirdetés a(z) porcelán kategóriában | vásároljon megbízható eladóktól a galéria savaria színvonalas online piacterén! Az aukció tárgya a képeken látható 29 cm hosszú és 15 cm magas porcelán dísz, sötétbarna színű fekvő kutya galyatető felirattal. Porcelán dísz rózsakosár vintage rózsás kosár eladó!

Leave a Reply