Porcelán Dísz Aukció 2022. Az aukció tárgya a képeken látható 29 cm hosszú és 15 cm magas porcelán dísz, sötétbarna színű fekvő kutya galyatető felirattal. 5 000 ft eladó a képen látható kutya porcelán dísz.
Egy érdekes fa talpazatú díszes réz bútor vagy ajtó dísz , itt ott elszíneződött feéllet tisztítatlan állapotában , 8, 8×8, 8x6centiméter mérettel , egy. Ha valami nem egyértelmű a termékkel kapcsolatban szívesen fogadom a. Ha valami nem egyértelmű a termékkel.
Egy Érdekes Fa Talpazatú Díszes Réz Bútor Vagy Ajtó Dísz , Itt Ott Elszíneződött Feéllet Tisztítatlan Állapotában , 8, 8X8, 8X6Centiméter Mérettel , Egy.
3 500 ft nagyon szép rózsás kosarat kínálok eladásra, sajnos a kosár egyik füle hiányzik. Porcelán tálca, fonott szegéllyel 20. 5 290 ft 0 megjegyzés:
5 000 Ft Az Aukció Vége:
Angol fehér porcelán gyűszű dísz játszó cica új ! Ha valami nem egyértelmű a termékkel. Filatélia, numizmatika, képeslap, könyv, festmény, grafika, papírrégiség | 3db gyöngyház festésű porcelán asztali dísz.
Darabanth | Fair Partner 415.
5 000 ft eladó a képen látható kutya porcelán dísz. 1 ft magassága 4 cm, átmérője 5 cm. Századi 23 x12 cm ovális, 4.5 cm magas virágos díszítéssel.
9 000 Ft Az Aukció Vége:.
Nincs rajta hiba jelenlegi ára: Az alábbi pár sor kérlek olvasd el. 800 ft porcelán oroszlán figura a képen látható állapotban, jelzés/szignó nélkül 12 cm magas nézd meg a többi termékemet.
Karácsonyfadísz Fenyődísz Karácsonyfa Dísz Jelenlegi Ára:
80943 db hirdetés a(z) porcelán kategóriában | vásároljon megbízható eladóktól a galéria savaria színvonalas online piacterén! Az aukció tárgya a képeken látható 29 cm hosszú és 15 cm magas porcelán dísz, sötétbarna színű fekvő kutya galyatető felirattal. Porcelán dísz rózsakosár vintage rózsás kosár eladó!